maaliskuu 16, 2016

KOMPĀNIJA

MŪSU SPĒKS IR PIEREDZĒ. PIEDZĪVOJIET ATŠĶIRĪGO.

EXICON BALTIC SIA ir oficiālais holandiešu kompānijas ASC GROUP un vācu kompānijas SCHAKE pārstāvis Baltijas valstīs. Mūsu uzņēmuma vēsture ir sākusies Somijā, kur Exicon Finland Oy ar panākumiem darbojas jau daudzus gadus.

Mūsu priekšrocības ir ļoti plašs produktu sortiments, kas ļauj piedāvāt katra klienta vajadzībām piemērotākus risinājumus. Augsti kvalitātes un drošības standarti.

ASC Group produktu sortimentā Jūs atradīsiet klasiskos alumīnija torņus, alumīnija laipas, sastatnes specifiskiem darbiem – uz jumta, trepju telpās, oglekļa šķiedras torņus darbam pie augstsprieguma līnijām.

Schake produktu sortimentā Jūs atradīsiet būvniecības aprīkojumu un iekārtas ceļu būvei, būvlaukumu nožogošanai un drošības nodrošināšanai tajos, teritoriju iežogošanas aprīkojumu, tranšeju sienu nostiprināšanai un citus būvniecībā nepieciešamos piederumus.

Kompānija Schake GmbH dibināta 1908.gadā. Celtniecības aprīkojumu un piederumus tā sāka ražot jau pirmajos pastāvēšanas gados. 1938.gadā kompānijas vadību pārņēma dibinātāja dēls Alfreds Schake un paplašināja uzņēmuma produkcijas klāstu ar ūdens hidrantu uzstādīšanas aprīkojuma ražošanu. 60-to gadu sākumā kompānija tika reorganizēta un tā sāka fokusēties uz celtniecības aprīkojuma un nožogojumu ražošanu. No dibināšanas brīža līdz pat mūsdienām Schake GmbH ir ģimenes uzņēmums.

Kompānijas nosaukums ir kļuvis par sinonīmu progresam, kvalitātei un orientācijai uz klientu vajadzībām. Kopš 1990.gada kompānijas ražotne un galvenais birojs atrodas Hagenas pilsētā, Vācijā. Nu jau vairākus gadus kompānijas noliktavas atrodas arī vēsturiskajā dibināšanas pilsētā Vetterā.

Visi produkti ir atbilstoši sertificēti.

Sazinieties ar mums un PIEDZĪVOJIET ATŠĶIRĪGO!